+48 512 962 238 studio@3film.pl

PCRT to firma produkująca maszyny na produkcję przemysłową. Wybierając się na targi branżowe do Niemiec postanowili, że na swoim stoisku zaprezentują film promocyjny swojej działalności. Poszukiwali najlepszej ekipy filmowej w regionie więc siłą rzeczy trafili do 3FILM.

Co musiało znaleźć się na filmie na duże targi branżowe? Wszystko! Projektowanie, produkcja maszyn, inspekcja maszyn oraz cały proces technologiczny. Z relacji, które przywieźli Nam z Niemiec wynika, że film był doskonałym pomysłem a jego efekt zachwycił klientów i przyniósł oczekiwany efekt w postaci nowych umów.

Wybierając się na targi branżowe niektóre firmy często bagatelizują siłę obrazu jaką daje film i ograniczają się do ulotek. Rezultat jest opłakany a rozgoryczenie z efektu pracy nie pozwala spokojnie myśleć. Całe szczęście w PCRT pracują zawodowcy, którzy wiedzą jak dużą siła w biznesie jest wizerunek firmy a nic go tak nie wzmacnia jak dobrze zrobiony film. Taka produkcja to wizytówka firmy, która dla Naszych potencjalnych kontrahentów jest sygnałem, że mają do czynienia z profesjonalistami.

Filmy na targi branżowe warto jest przygotować w kilku wersjach językowych. Nawet jeśli jedziemy na targi gdzie nie spodziewamy się wizyty zagranicznych gości to przygotowanie klipu w kilku wersjach językowych jest dobrze widziane nawet przez rodzimych przedsiębiorców. PCRT wiedziało jak jest to ważne dlatego zlecili Nam filmy w językach: polskim, angielskim i niemieckim.

Cieszymy się, że sprostaliśmy oczekiwaniu profesjonalistów a jeszcze bardziej cieszy, że cały czas pozostajemy w kręgu zainteresowań i często współpracujemy wspólnie z PCRT.