+48 512 962 238 studio@3film.pl

Film z Mamedem Khalidovem. Piękna sprawa. Do tego Adrian Zieliński, Aslambek Saidov, Karol Celiński, Michał Syrowatka i kilku innych znanych sportowców. Film reklamowy Kredensu Smaku miał ogromne wsparcie utytułowanych czempionów. Nic dziwnego. Firma Cateringowa Kredens Smaku współpracuje z najwybitniejszymi jednostkami. Dlaczego? Zawodowi sportowcy rozumieją jak ogromne znaczenie w osiąganiu coraz lepszych wyników ma zdrowa dieta. Jeśli chcesz być najlepszy musisz podejmować współpracę z najlepszymi. A skoro zgadzamy się z powyższym stwierdzeniem nie dziwi połączenie: najlepsi sportowcy + Kredens Smaku + film realizowany przez 3FILM. Sumą takiego działania jest film na wysokim poziomie, który jak się okazuje w odbiorze wyszedł doskonale.

Podczas pracy nad filmem promocyjnym Kredensu Smaku mogliśmy zajrzeć na trening Mameda Khalidova, wziąć udział w gali federacji ACB i spotkać kilku zawodowych sportowców. Dla fanów sportów walki to ekscytująca produkcja. Dla Nas osobiście również.

Filmy reklamowe ze sportowcami przykuwają wzrok i budzą ogromne zainteresowanie. Dlatego warto jest wspierać sport tak jak robi to Kredens Smaku. Choćby dlatego, że można się później pochwalić klientom takim profesjonalnym filmem promocyjnym wykonanym przez 3FILM