+48 512 962 238 studio@3film.pl

Narodowy Instytut Leków w Warszawie to instytucja jak najbardziej poważna, której praca jest ważna dla ludzkiego zdrowia i życia. Sztab naukowców bada skład leków trafiających do polskiego pacjenta, mając na uwadze jego bezpieczeństwo i skuteczność zażywanych środków. Film wizerunkowy dla tak poważnego instytutu naukowego to produkcja ważna i prestiżowa. Tym bardziej cieszy, że zostaliśmy zaproszeni do realizacji tego materiału.

W trakcie pracy nad filmem w  siedzibie Narodowego Instytutu Leków w Warszawie dowiedzieliśmy się jak ważna jest praca zespołu NIL i ile pacjenci w kraju zawdzięczają ich działaniom.

Film promocyjny Narodowego Instytutu Leków w Warszawie miał na celu przybliżyć chorym działania podejmowane przez placówkę w trosce o najwyższą jakość specyfików trafiających na półki w Naszych aptekach. Atmosfera podczas nagrań była wyśmienita. Choć pracownicy Narodowego Instytutu Leków to ludzie mający szalenie odpowiedzialną pracę to podczas zdjęć znalazło się miejsce na odrobinę humoru i luźnych rozmów.

Efektem całego dnia pracy na planie został film wizerunkowy, który Narodowy Instytutu Leków z dumą prezentował na konferencjach naukowych i na swojej stronie www.