+48 512 962 238 studio@3film.pl

W Parku Naukowo – Technologicznym w Suwałkach rezyduje kilka firma, które w swoich branżach są uważane za liderów innowacji i wręcz pionierów w swoich dziedzinach. Kilka z Nich zaprezentowaliśmy realizując film promocyjny. Prognosis, Code and Pepper, VTS, Make Web i 3FILM – historię tych pięciu firm opisuje Nasz obraz. Ludzie z pasją, pomysłem i świeżym podejściem do realizowanych działań – to oni swoją ciężką pracą doszli na szczyt, z którego są zauważalni przez klientów z Polski i ze Świata.

Park Naukowo Technologiczny w Suwałkach stworzył im warunki do prowadzenia biznesu w sposób profesjonalny i komfortowy. To ważne w jakim miejscu prowadzisz działalność również ze względów wizerunkowych. Kiedy nie musisz umawiać się z klientem w kawiarniach lub w domu, stwarzasz dobrą atmosferę i utwierdzasz partnerów biznesowych w przekonaniu, że jesteś profesjonalistą. Nikt poważny nie przyjmie zaproszenia na spotkanie celem omówienia szczegółów realizacji zamówienia w hotelowej restauracji czy w salonie z aneksem kuchennym w mieszkaniu bo tak się nie po prostu nie robi poważnego biznesu.

Również to chcieliśmy zawrzeć w Naszym filmie promocyjnym. Wyraźne umiejscowienie, że Park to miejsce dla profesjonalistów, którzy swoją działalność prowadzą na poważnie. To Nasza kolejna udana produkcja dla tej instytucji i na pewno nie ostatnia.