+48 512 962 238 studio@3film.pl

Współpraca dużymi korporacjami nie jest dla Nas problemem. Firma Pfleiderer to znany na całym świecie producent płyt, z których powstają meble w Naszych domach. Zlecenie od takiego giganta potraktowaliśmy bardzo poważnie (jak zawsze) i z radością je przyjęliśmy.

Z okazji 25-lecia istnienia firma zorganizowała dwa duże koncerty w dwóch lokalizacjach w Polsce. Gwiazdą wieczoru na obu był – Andrzej Piaseczny – znany wokalista, którego muzyka wprowadza słuchaczy w znakomity nastrój.

Zadaniem 3FILM było zrobienie fotorelacji i filmu promocyjnego. To, że lubimy pracę na koncertach i dobrze Nam to wychodzi to już wiecie oglądając Nasze filmy. Wiedzieli to też ludzie z Pfleiderer skoro to Nas wybrali do realizacji tego zadania.

Film z koncertu Andrzeja Piasecznego wyszedł znakomicie bo atmosfera w trakcie występu pozwalała ująć wiele pięknych chwil. Sam artysta bez problemu łapał kontakt z publicznością co sprawiało, że Nasza praca była jeszcze przyjemniejsza.

Film reklamowy w formie reportażu z koncertu to też ważny, pozytywny odbiór dla potencjalnych kontrahentów. Firma, która dba o pracowników jest lepiej odbierana na zewnątrz. Pracownicy lidera produkcji płyt wiórowych i MDF na piknik zabrali rodziny, dzieci miały mnóstwo atrakcji do zabawy i wszyscy miło spędzali czas.

Marketingowo postawa firmy Pfleiderer to strzał w dziesiątkę a film promocyjny dla europejskiego giganta w Naszym wykonaniu to ciekawe przeżycie i ważne doświadczenie w przyszłych produkcjach.