+48 512 962 238 studio@3film.pl

COMMERCIAL

Twój w Naszych RĘKACH

Filmy Promocyjne, Teledyski, Reklamy

ETAPY PRODUKCJI

i

Scenariusz

Masz pomysł? Pomożemy Tobie go zrealizować. Nasz copywritter uwzględni twoje uwagi i pomysły w scenariuszu. Poczuj się częścią produkcji, która powstaje na twoich oczach. Możesz również oddać wszystko w nasze ręcę, a my zajmiemy się tym od a do z.

 

Plan zdjęciowy

To kluczowy moment. Stało się. Nasz zespół gotowy do pracy pojawia się na planie z pozytywną energią i profesjonalnymi rozwiązaniami sprzętowymi. Światło filmowe, kamery, profesjonalny sprzęt audio pozwolą zarejestrować materiał w najwyższej jakości.

Montaż

Mamy to! Wszystko jest nagrane i bezpieczne na naszych dyskach backup’owych. Teraz montażyści biorą się do pracy. Po zatwierdzeniu podkładu dźwiękowego z licencją pozwalającą na swobodną dystrybucję nasi pracownicy sprawnie połączą całość zgodnie ze scenariuszem i zrealizują Twoją lub własną wizję produkcji.

Post produkcja

Prawie gotowe. Pozostało dodać wisienkę na torcie. W tym etapie nasz zespół doda niezbędne animacje, dokona korekcji koloru, a następnie wykona color grading. Film zostanie również zapisany w odpowiednich kodekach. Wszystkie wykonane tu operacje pozwolą dostosować Twoją produkcję do dystrybucji w internecie, telewizji, a nawet kinie.

Pracujemy dla profesjonalistów

Nasze prace i dotychczasowe realizacje wzbudzają ciekawość u widza. Nie dziwi więc zainteresowanie firm z całej Polski działających w różnych branżach. Filmy wizerunkowe i promocyjne nagrywaliśmy dla przedsiębiorców działających w obszarach produkcyjnych, IT, branży hotelarskiej, usługowej, eventowej, sportowej, gastronomicznej i wielu innych.
Wieloletnie doświadczenie w pracy na planach filmowych zaprocentowało zaproszeniami do współpracy przy dziesiątkach dużych projektów w tym telewizyjnych transmisji „na żywo”. Dla tych, którzy rozumieją, że ich wizerunek i postrzeganie z zewnątrz jest w biznesie wszystkim. Posiadanie materiałów filmowych promujących działalność gospodarczą jest wyrazem prestiżu i pewności co do oferowanych przez siebie produktów i usług. Odbiór firmy z bogatym materiałem filmowym przez klientów i partnerów jest zawsze pozytywny i zachęca do podjęcia współpracy.

Reklamy, Teledyski, Filmy promocyjne

Pokaż swój biznes z innej perspektywy

Dla Nas nie ma rzeczy niemożliwych

Zespół kreatywnych twórców stworzy Twój film od podstaw.

Najlepsze filmy reklamowe

Zaufali Nam

Zespół

Kontakt

12 + 6 =

Warszawa

ul. Hoża 86 lokal 410,  Warszawa 00-682, Poland

+48 512 223 020

 e-mail: studio@3film.pl

Suwałki

ul. Innowacyjna 1, Suwałki 16-400, Poland

+48 512 962 238

 e-mail: studio@3film.pl