Film promocyjny – firma Salag

Adam Galas, właściciel firmy Salag uwielbia silną dawkę adrenaliny. Jest fanem sportów motorowych i kiedy tylko jest okazja, w przerwie pomiędzy kolejnymi sukcesami biznesowymi, obiera kierunek, na któryś z popularnych torów wyścigowych i mierzy się z najtrudniejszym przeciwnikiem czyli z czasem.

Jerez de la Frontera, Mugello, Estoril czy Hungaroring to tylko niektóre z legendarnych torów, na których miał okazję ścigać się Adam Galas.

Reklamę filmowa, którą zrealizowaliśmy z Panem Adamem w roli głównej miała nieść swoją treścią ważny przekaz. Inspiracją do nagrania filmu w takiej formie była pandemia koronawirusa, która niespodziewanie pojawiła się w życiu biznesmena i miłośnika sportów motorowych, pozbawiając go jednocześnie stabilnego funkcjonowania firmy i przyjemności z ekstremalnego hobby.

„Lockdown won’t keep us down” – taki tytuł otrzymała Nasza produkcja. Chcieliśmy zobrazować problem z perspektywy pasjonata i pracodawcy zatrudniającego kilkaset osób. Nieprzypadkową jest sceneria, w której powstawał film. Pusta hala produkcyjna to najczarniejszy koszmar człowieka biznesu natomiast zamiana motocykla na hulajnogę to ból, który zrozumieją tylko Ci, którzy dzielą podobne pasje.

Przyznacie, że film promocyjny z niecodziennym scenariuszem.

Przewiń do góry