Film reklamowy – Puchar PGNiG Superliga

PGNiG Superliga to organizator Mistrzostw Polski w piłce ręcznej kobiet. Zlecenie, które otrzymaliśmy dotyczyło realizacji filmu o procesie powstawania pucharu, który trafi w ręce Mistrzyń Polski w piłce ręcznej. Przyznacie, że ekscytujące.

Plan zdjęciowy dzielił się na kilka etapów. Rozpoczęliśmy w biurze projektowym autorów tego okazałego trofeum czyli firmy Stiglass.

Najbardziej widowiskowe kadry do filmu promocyjnego powstały jednak w Wielkopolsce. W specjalistycznej, rodzinnej odlewni. Byliśmy świadkami powstawania odlewu gipsowego oraz prac precyzyjnej obróbki. Jednak tym, co sprawiało, że ciało przeszywał dreszcz było lanie stopionego brązu ponieważ możliwość nagrywania ciekłego metalu o temperaturze 1150 stopni Celsjusza nie zdarza się często. Film reklamowy ozdobionymi spowolnionymi ujęciami lejącej się niczym wulkaniczna lawa ciekłej masie brązu na pewno przykuwa wzrok widza.

Końcowa obróbka w Wielkopolsce to już tylko piaskowanie i następny plan zdjęciowy już w Warszawie. W stolicy puchar zyskał okucia i precyzyjne szlifowanie. Mistrzowskie trofeum nabiera rumieńców ale praca nad Nim to jeszcze kilka dni.

Film promujący rozgrywki piłki ręcznej kobiet w scenariuszu, który opracowaliśmy miał opowiadać historię powstawania pucharu od początku do końca. Tak więc czas na wielki finał!

Końcowe ujęcia gotowego, dumnego i majestatycznego Pucharu wykonaliśmy na obiekcie, w którym swoje mecze rozgrywają siatkarze klubu Plus Ligi – MKS Ślepsk Malow Suwałki. Jest to największy tego typu obiekt na wschód od Wisły a z racji tego, że został otwarty w 2019 roku jest też najnowocześniejszy.

Jak zobaczycie na poniższym filmie puchar Polski prezentuje się naprawdę okazale i warto toczyć o jego zdobycie najcięższe boje do ostatniego gwizdka sędziego.

Przewiń do góry