Karol Żołowski – film mma

Uwaga, nadciągają ciężkie grzmoty! Karol Żołowski, zawodnik Berserkers Team Suwałki wrócił po ciężkiej kontuzji, której doznał podczas turnieju walk na gołe pięści GROMDA. Fighter wyleczył złamaną szczękę i kości dłoni i będąc w najlepszej formie zameldował się w klatce organizacji ARMIA FIGHT NIGHT. Naszym zadaniem była realizacja ciekawego obrazu z przygotowań oraz opowiedzenie historii powrotu „Ziółka”. Film MMA o zawodniku z Suwałk okazał się strzałem w dziesiątkę.

Powrót Karola Żołowskiego do oktagonu zelektryzował środowisko MMA w Polsce. Gala w Gliwicach była okazją do zaprezentowania się z najlepszej strony. Tym bardziej, że transmisję live prowadziła stacja TVP SPORT i można było w ten sposób zdobyć przychylność wielu sponsorów. To ważne w tej dyscyplinie.

Karol Żołowski do gali ARMIA FIGHT NIGHT przygotowywał się długo i sumiennie. Wspólnie postanowiliśmy zrealizować film MMA, który po krótce opowiada historię powrotu Karola na ring.

Karol Żołowski walkę z Patrykiem Dubielą wygrał przez nokaut w trzeciej rundzie. Dzięki tej wygranej „akcje” Karola na giełdzie nazwisk zawodników MMA wagi ciężkiej poszły ostro w górę i kwestią czasu jest moment, w którym zobaczymy „Ziółka” na następnej dużej gali MMA. Zobaczcie film MMA Naszej produkcji.

Przewiń do góry