Reklama Hotel LOFT – film reklamowy hotelu

Hotel LOFT to przepiękny obiekt z duszą. To nie jest typowa „noclegownia”. W Hotelu LOFT panuje niezwykły klimat i każdy kto odwiedza to miejsce, wynosi stąd pozytywne wrażenie. Gdy dowiedzieliśmy się, że będziemy tam realizowali film reklamowy hotelu poczuliśmy, że stajemy przed nie lada wyzwaniem. Dodatkowo usłyszeliśmy od działu marketingowego hotelu LOFT, że: „Jesteśmy najlepsi więc Nasz film musi zrobić najlepsza ekipa.” Takie słowa to ogromny kopniak motywacyjny ale też duża odpowiedzialność. Tak właśnie podchodzimy do Naszej pracy – wiemy jaka odpowiedzialność na Nas ciąży dlatego Nasze filmy są dopracowane do perfekcji.

Założeniem scenariusza, który przygotowaliśmy przed przystąpieniem do zdjęć tworząc film reklamowy hotelu było przedstawienie LOFTu w każdej porze roku. Tak więc rozłożyliśmy pracę w czasie czekając na idealne warunki do wykonania zdjęć w różnych odsłonach.

Dodatkowy atut Hotelu LOFT to ludzie, którzy tam pracują. Ekipa jest zgrana i ma szalone pomysły a dodatkowo jest w stanie zrobić wszystko by film wyglądał fantastycznie. Ludzie z Hotelu LOFT mieli ogromny wkład w produkcję i czynnie brali udział na planie tak aby film reklamowy hotelu wyszedł idealnie. Chyba taki właśnie jest. Zresztą sprawdźcie sami.

Przewiń do góry